Ofertë!

Doreza Boksi / Kickboxing Gladiator ALBANIA

7,000.00L 5,000.00L

I passhëm përmes paraporositjeje

Kategori: , , , , Etiketë:

Përshkrim

Doreza teper cilesore Gladiator Albania. Nese deshironi Doreza me nje stil Unik qe prezantojne Gladiatoret Shqiptar tani mund ti keni.
Presim porosit dhe ne moment qe dorezat do jene gati do tju dorezohen ne adresen tuaj.
Momentalisht ky produkt s’eshte i disponueshem por presim porosi dhe mund te paguani 50% te produktit paraprakisht dhe 50% tjeter kur te merni produktin.
Perfitoni nga cmimi Ofertes tani !!!

Informacion shtesë

Masat

10oz, 12oz, 14oz, 16oz

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Doreza Boksi / Kickboxing Gladiator ALBANIA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *