Kufje Radio me tub akustik te fshehur per Truproja (Bodyguard)

1,500.00L

Tubi transparent që lidh kufjet ju bën të dukeni si një agjent i shërbimit sekret ose një truprojë dhe mbron shëndetin tuaj nga valët e radios elektromagnetike.
Kufja / altoparlanti përshtatet lehtësisht në veshin tuaj, gjë që i mban bisedat tuaja private. Puna juaj do jet me e lehte me keto kufje.

14 stok

SKU: 14 Kategori: ,

Përshkrim

Kufje në vesh me tub akustik të fshehtë 2 pin PTT MIC Për pajisje shtesë radio në Kenwood TYT Baofeng UV-5R BF-888S
Modele të zbatueshme: Pothuajse të gjitha markat e radios me dy drejtime.
P FORR Kenwood KPG27D, KPG29D, KPG48D, KPG49, KPG55D, KPG56D, KPG62D, KPG66D, KPG69D, KPG70D, KPG74D, KPG75D, KPG77D, KPG82D, KPG87D
P FORR Kenwood TH-D7, TH-D7A, TH-D7AG, TH-D7E, TH-F6, TH-F6A, TH-F7, TH-F7E, TH-G71, TH-G71A, TH-G71E, TH-K2, TH-K2A, TH-K2E, TH-K2ET, TH-21, TH-21AT, TH-21BT, TH-22, TH-22A, TH-22AT, TH-22E, TH-25, TH-26, TH- 27, TH-28, TH31AT, TH31BT, TH41AT, TH41BT, TH-42, TH-42A, TH-42AT, TH-42E, TH-45, TH-46, TH-47, TH-48, TH-55, TH-75, TH-77, TH-G71, TH-205, TH-215, TH-225, TH-235, TH-235A, TH-235E, TH-315, TH-415,
P FORR Kenwood TK-208/308, TK-220/320, TK-240/340, TK-240D / 340D, TK-248/348, TK-250/350/353, TK-260/360, TK-260G / 360G, TK-270/370, TK-270G / 370G, TK-272G / 372G / 373G, TK-278G / 378G / 388GPro-Talk, TK-430/431, TK-2100 / 3100Pro-Talk, TK-2102 / 3102 Pro-Power, TK-2107/3107 Pro-Talk, TK2207, TK3207, TK-2160/3160
Për BAOFENG Pothuajse të Gjithë: UV5R, UV5RA, UV5RB, UV5RC, UV5RD, UV5RE, UV5REPlus, uv5R +, UV5RO, A52, UV8, UV8D, UVB5, UVB6 BF-480/490/320 / V6 / V7 / V8 / 658/520 / 530/999/888/777 / 666S / 777S / 888S / 388A / F8 + / A5; P FORR HYT TC286 386 2685 3865 6685, TC 278 378 388, TC 2100 2088; Për PUXING / për QUSHENGAN / për LINTON / për TYT TH etj. Pothuajse të gjithë me një spinë me dy kunja, me diametër të mëparshëm të kunjit prej 3.5 mm dhe me diametër 2.5 mm pas kunjit, kunj të dyfishtë 8 mm brenda, qendër 11 mm distancë prej 2 kunji.
IS, Ekran,: Jo
Lloji: Aksesorë
Kanali i ruajtjes: duke u mbështetur në radio
Diapazoni i bisedave: duke u mbështetur në radio
Numri i modelit: Kufje në vesh me tub akustik
Diapazoni maksimal: më i madh se 10 km
Lloji Portable Walkie Talkie
Diapazoni i frekuencës: duke u mbështetur në radio
Radio CB: Aksesorë Walkie Talkie
Tub akustik i fshehtë MIC: Kufje për Kenwood
Aksesorë Walkie Talkie: Për radio të dobishme
Kufje në vesh: Për radio dy drejtimesh
Radio me dy Drejtime: Kufje Radio Portative
Kufja: 2 pin PTT MIC
Përshkrim:
Veshi i djathtë dhe i majtë mund të vishen rehat.
Një mikrofon i largët me butonin shtypës për të folur mund t’ju ndalojë kudo.
Tubi transparent që lidh kufjet ju bën të dukeni si një agjent i shërbimit sekret ose një truprojë dhe mbron shëndetin tuaj nga valët e radios elektromagnetike.
Kufja / altoparlanti përshtatet lehtësisht në veshin tuaj, gjë që i mban bisedat tuaja private.
Gjatësia e kabllit (Priza në PTT): 135cm.
Diametri standard me dy kunja: vesh stereo 3.5 mm (kunja e sipërme). Mikrofoni stereo 2.5 mm (kunja e poshtme).
Hapësirë ​​me dy kunja: 11 mm.
Pesha: 35g.
Ngjyra e zezë
Materiali: ABS
Njoftim: Nëse radio-marrësi juaj nuk është në listën e mësipërme, ju lutemi shikoni artikujt e tjerë ose dërgoni me email numrin tuaj të modelit, atëherë, ne do t’ju ndihmojmë të gjeni një që përshtatet për ju.
Përmbajtja e paketës:
Kufje Kufje 1 X 2 Pin PTT MIC
Vetëm paketa e mësipërme, produktet e tjera nuk janë të përfshira.
Shënim: Shkrepja e lehtë dhe shfaqje të ndryshme mund të shkaktojnë që ngjyra e sendit në fotografi pak më ndryshe nga ajo reale. Matja e lejuar e gabimit është +/- 1-3cm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje Radio me tub akustik te fshehur per Truproja (Bodyguard)

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *